• Partnerzy

Partnerzy

Nasi Partnerzy to uznani na świecie czołowi producenci elektroniki okrętowej. Dzięki bliskiej współpracy możemy zapewnić naszym klientom wsparcie techniczne oraz dostęp do zasobów naszych partnerów. Wymiana doświadczeń z naszymi partnerami pozwala nam nieustannie podnosić nasze kompetencje i konsekwentnie budować branżowy know-how.

Exail to wiodąca grupa przemysłowa zajmująca się zaawansowanymi technologiami, specjalizująca się w najnowocześniejszej robotyce, technologiach morskich, nawigacyjnych, lotniczych i fotonicznych. Dzięki kulturze przedsiębiorczości Exail zapewnia niezrównaną wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo swoim klientom cywilnym i wojskowym działającym w trudnych warunkach. Od głębin morskich po kosmos, Exail rozszerza swoje możliwości dzięki pełnej gamie solidnych komponentów, produktów i systemów wytwarzanych we własnym zakresie. Zatrudniając 1500 pracowników na całym świecie, firma korzysta z globalnego zasięgu i prowadzi swoją działalność w ponad 80 krajach. Exail została utworzona przez Grupę ECA i iXblue, które połączyły siły w 2022 roku.

Holenderski producent wojskowych systemów nawigacji i komunikacji, które muszą zapewnić najwyższy poziom wydajności i niezawodności, technologia SkyDec maksymalizuje dokładność w rozwiązaniu kompatybilnym z każdą platformą przy dowolnej konfiguracji.

Wiodący globalny dostawca łączności lotniczej, morskich i lądowych terminali satelitarnych oraz nowych rozwiązań kosmicznych. Dla sektora prywatnego i rządowego. Dzięki udokumentowanemu doświadczeniu w ciągłym wprowadzaniu innowacji – w misjach powietrznych, morskich i złożonych operacjach kontroli naziemnej Orbit realizuje najbardziej wymagające wyzwania.

Septentrio projektuje i produkuje wieloczęstotliwościową, wielokonstelacyjną technologię pozycjonowania GPS/GNSS do wymagających zastosowań. Sercem odbiorników Septentrio jest najnowsza technologia GNSS, która zapewnia niezawodne pozycjonowanie z dokładnością do centymetra. Odbiorniki są znane ze swojej wyjątkowej wydajności, wysokiego poziomu bezpieczeństwa i odporności w trudnych warunkach. Dlatego produkty Septentrio służą w aplikacjach o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa i są częścią infrastruktury krytycznej na całym świecie.

Norbit projektuje i rozwija echosondy wielowiązkowe do zastosowań hydrograficznych, zastosowań przyszłościowych, a także zaawansowanego wykrywania wycieków podmorskich. Rozwiązania opierają się na najnowocześniejszych rozwiązaniach w zakresie analogowego i cyfrowego przetwarzania sygnałów, a produkty Norbit zapewniają szeroki zasięg monitoringu w połączeniu z wysoką czułością i dokładnością. Norbit Subsea jest częścią segmentu Oceans w koncernie NORBIT ASA.